Про компанію

Компанія «Технотек» входить до групи компаній «Техно» і є лідером в Україні у сфері розробки та впроваджень інноваційних технологічних рішень, що сприяють реалізації повномасштабних, автоматизованих технологій корозійного моніторингу об'єктів в нафтогазовій галузі протягом 10 років.

Продукція компанії «Технотек» виробляється під торговою маркою «ПВЕК», що користується визнаним авторитетом у фахівців протикорозійного захисту і є втіленням новітніх досягнень технічного прогресу.

Існуючий широкий та якісний асортиментний ряд продукції було досягнуто завдяки спільній роботі фахівців відділів будівництва, експлуатації та висококваліфікованих інженерів компанії «Технотек», які зуміли реалізувати усі повставлені завдання в унікальному продукті, що дозволив нам завоювати визнання багатьох підприємств в Україні та країн СНД.

Саме так в стінах нашого підприємства і народилися вироби, що, поєднавши в собі такі властивості, як легкість і надійність, естетичність і антивандальність, морозостійкість і стійкість до високих температур, легко адаптуються до нових технологічних вимог та потреб галузі, що постійно розвивається.

Універсальним виробом, що задовільняє сучасні потреби нафтогазової промисловості є контрольно-вимірювальний пункт (КВП) марки ПВЕК КВП ПВЕК - багатофункціональний, уніфікований, технологічно-системний продукт, що має сучасний та естетичний вигляд. 

 

Array