ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ

Історія компанії починається з 2002 року коли в стінах нашого підприємства народилися вироби,що, поєднавши в собі такі властивості, як легкість і надійність, естетичність і антивандалізм, морозостійкість і стійкість до високих температур, легко адаптуються до нових технологічних вимог та потреб галузі, що постійно розвивається.

Продукція компанії «Технотек» виробляється під торговою маркою ПВЕК, що користується визнаним авторитетом у фахівців протикорозійного захисту і є втіленням новітніх досягнень технічного прогресу.

Кваліфікований персонал компанії, що має високий рівень технологічної дисципліни, веде ретельний контроль якості продукції. Надійність в партнерстві дозволяють в найкоротші терміни виконати будь-яке з Ваших замовлень.

Про відповідність продукції вимогам ГОСТ свідчать отримані сертифікати відповідності.

Ступінь захисту КВП від впливу навколишнього середовища та випадкового контакту зі струмоведучими частинами відповідає ІР 34 ГОСТ 14254.

Усі вироби компанії відповідають технічним умовам ТУ У 33.2-32171142-004:2011.

Наукові розробки, реалізовані в продукції, що випускається під маркою ПВЕК, захищені авторськими правами.

Компанія «Технотек», його керівництво і продукція неодноразово були відзначені та нагороджені почесними грамотами, дипломами, сертифікатами подяки та почесними відзнаками: Національний сертифікат «Лідер галузі 2010», «Підприємство року 2011», «Підприємство року 2012».

Ми не зупиняємось на досягнутих результатах, а знаходимось в постійному пошуку якісних та інноваційних продуктів для задоволення потреб постійно зростаючого числа наших замовників.